HPE NVIDIA 2-way NVLink Bridge for H200 NVL
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S4A90C
- EAN: 0190017736327
HPE NVIDIA 2-way NVLink Bridge for H200 NVL, H200 NVL
Offer details
Related Products
Description
HPE NVIDIA 2-way NVLink Bridge for H200 NVL. Grafikprocessor: H200 NVL
Specifications
| Processor | |
|---|---|
| Grafikprocessor | H200 NVL |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 440 g |
| Bredd | 214,9 mm |
| Höjd | 61,9 mm |
| Djup | 247 mm |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibla produkter | HPE Mainstream Compute Platforms |
| Övrigt | |
| Höjd (imperial) | 6,2 cm (2.44") |
| Vikt (imperial) | 0,438 kg (0.966 lbs) |
| Kompatibla produkter | HPE Mainstream Compute Platforms |