HPE MSA 32Gb SFP+ Short Wave Fibre Channel 4-pack Transceiver transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 32000 Mbit/s SFP+ 850 nm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S3Y23A
- EAN: 0190017748948 4549821617029
HPE MSA 32Gb SFP+ Short Wave Fibre Channel 4-pack Transceiver, Fiberoptik, 32000 Mbit/s, SFP+, 850 nm, 127 mm, 177,8 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 32Gb SFP+ Short Wave Fibre Channel 4-pack Transceiver. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 32000 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP+. Bredd: 127 mm, Djup: 177,8 mm, Höjd: 76,2 mm. Antal per förpackning: 4 styck. Vikt (imperial): 0,417 kg (0.919 lbs)
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | SFP+ |
| Maximal dataöverföringshastighet | 32000 Mbit/s |
| Våglängd | 850 nm |
| Nätverk | |
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | SFP+ |
| Maximal dataöverföringshastighet | 32000 Mbit/s |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 127 mm |
| Djup | 177,8 mm |
| Höjd | 76,2 mm |
| Vikt | 420 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 0,417 kg (0.919 lbs) |