HPE MSA 300GB 12G SAS 15K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr interna hårddiskar 15000 RPM 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: J9F40A
- EAN: 4056572671717 8887934735282 50 ...4735282 5054629789742 4053162933040 5057454826811 0888793473528 5712505498279more
HP MSA 300GB 12G SAS 15K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr Warranty Hard Drive
Offer details
Related Products
Specifications
| Lagring | |
|---|---|
| Hårddiskens storlek | 2.5" |
| Hårddiskkapacitet | 300 GB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 15000 RPM |
| HDD gränssnitt överföringshastighet | 12 Gbit/s |
| Kompatibla produkter | HP MSA 1040, 2040 |
| Egenskaper | |
| Modell | HDD |
| Hårddiskens storlek | 2.5" |
| Hårddiskkapacitet | 300 GB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 15000 RPM |
| Gränssnitt | SAS |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| HDD gränssnitt överföringshastighet | 12 Gbit/s |
| Kompatibla produkter | HP MSA 1040, 2040 |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Tekniska data | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Gränssnitt | SAS |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Kompatibla produkter | HP MSA 1040, 2040 |