HPE MSA 2U 24-drive SFF Drive Enclosure interna hårddiskar
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S1H55A
- EAN: 0190017739069
HPE MSA 2U 24-drive SFF Drive Enclosure, 635 mm, 260 mm, 813 mm, 26,7 kg, 2U, 81,3 cm (32")
Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 2U 24-drive SFF Drive Enclosure. Bredd: 635 mm, Höjd: 260 mm, Djup: 813 mm. Chassityp: 2U, Djup (imperial): 81,3 cm (32"), Höjd (imperial): 26 cm (10.2")
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 635 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Djup | 813 mm |
| Vikt | 26,7 kg |
| Vikt (imperial) | 26,7 kg (58.9 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 635 x 813,1 x 260,1 mm (25 x 32 x 10.2") |
| Övrigt | |
| Bredd (imperial) | 63,5 cm (25") |
| Höjd (imperial) | 26 cm (10.2") |
| Djup (imperial) | 81,3 cm (32") |
| Chassityp | 2U |
| Vikt (imperial) | 26,7 kg (58.9 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 635 x 813,1 x 260,1 mm (25 x 32 x 10.2") |