HPE MSA 2U 12-drive LFF Drive Enclosure interna hårddiskar
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S1H54A
- EAN: 0190017739052
HPE MSA 2U 12-drive LFF Drive Enclosure, ENERGY STAR, 635 mm, 260 mm, 813 mm, 25,9 kg, 2U
Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 2U 12-drive LFF Drive Enclosure. Hållbarhetscertifiering: ENERGY STAR. Bredd: 635 mm, Höjd: 260 mm, Djup: 813 mm. Chassityp: 2U, Djup (imperial): 81,3 cm (32"), Höjd (imperial): 26 cm (10.2")
Specifications
| Tekniska detaljer | |
|---|---|
| Hållbarhetscertifiering | ENERGY STAR |
| Hållbarhet | |
| Hållbarhetscertifiering | ENERGY STAR |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 635 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Djup | 813 mm |
| Vikt | 25,9 kg |
| Vikt (imperial) | 25,9 kg (57.1 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 635 x 813,1 x 260,1 mm (25 x 32 x 10.2") |
| Övrigt | |
| Bredd (imperial) | 63,5 cm (25") |
| Höjd (imperial) | 26 cm (10.2") |
| Djup (imperial) | 81,3 cm (32") |
| Chassityp | 2U |
| Vikt (imperial) | 25,9 kg (57.1 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 635 x 813,1 x 260,1 mm (25 x 32 x 10.2") |