HPE MR932i-p x32 Lanes PCIe Gen5 SPDM Plug-in Storage Controller RAID-kontrollerkort PCI 4.0
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P75697-B21
- EAN: 0190017756332
HPE MR932i-p x32 Lanes PCIe Gen5 SPDM Plug-in Storage Controller, SAS, PCI, 0, 1, 5, 10, 6, 50, 60, Refer to HPE Compute MR Controllers QuickSpecs, 222,3 mm, 252,4 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE MR932i-p x32 Lanes PCIe Gen5 SPDM Plug-in Storage Controller. Lagringsenhetsgränssnitt som stöds: SAS, Värdgränssnitt: PCI. RAID-nivåer: 0, 1, 5, 10, 6, 50, 60, Certifiering: Refer to HPE Compute MR Controllers QuickSpecs. Bredd: 222,3 mm, Djup: 252,4 mm, Höjd: 65,1 mm. Chassityp: Standard PCI HH/HL, Externa anslutningar: 4x8 MCIO, Vikt (imperial): 0,447 kg (0.985 lbs)
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Lagringsenhetsgränssnitt som stöds | SAS |
| Värdgränssnitt | PCI |
| PCI Express-kortplatser version | 4.0 |
| Prestanda | |
| RAID-nivåer | 0, 1, 5, 10, 6, 50, 60 |
| Certifiering | Refer to HPE Compute MR Controllers QuickSpecs |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 222,3 mm |
| Djup | 252,4 mm |
| Höjd | 65,1 mm |
| Vikt | 450 g |
| Övrigt | |
| Chassityp | Standard PCI HH/HL |
| Vikt (imperial) | 0,447 kg (0.985 lbs) |
| Externa anslutningar | 4x8 MCIO |