Offer details
Related Products
Description
HPE LTO-9 Ultrium RW Bar Code Label Pack. Mediatyp: LTO, Kapacitet vid datakomprimering: 75 TB, Livslängd på band: 30 År. Bandstorlekt: 1,26 cm, Bandlängd: 1035 m, Bandtjocklek: 5,2 um. Antal per förpackning: 1 styck. Produktstorlek (BxDxH): 284,5 x 5,1 x 226,1 mm, Läshastighet: 400 MB/s, Bandbredd: 1,26 cm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Mediatyp | LTO |
| Kapacitet vid datakomprimering | 75 TB |
| Livslängd på band | 30 År |
| Antal spår | 15104 |
| Inspelningskänslighet | 545 kbit/tum |
| Produktens färg | Multifärg |
| Design | |
| Produktens färg | Multifärg |
| Vikt & dimension | |
| Bandstorlekt | 1,26 cm |
| Bandlängd | 1035 m |
| Bandtjocklek | 5,2 um |
| Vikt | 280 g |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Produktstorlek (BxDxH) | 284,5 x 5,1 x 226,1 mm |
| Bandbredd | 1,26 cm |
| Läshastighet | 400 MB/s |
| Inspelningsteknik | LTO-5 Ultrium, LTO-6 Ultrium, LTO-7 Ultrium, LTO-8 Ultrium, LTO-9 Ultrium, LTO-10 Ultrium |
| Medieformat | Rewritable and Write-once media |
| Koercivitet | 2850 Oe maximum, depending on model |
| Filmmedium | Metal Particle Barium Ferrite Strontium Ferrite Depending on media type |