HPE LTO-5 Ultrium RW Bar Code Label Pack 1,26 cm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q2011A
- EAN: 0884962925423 5054565213455 50 ...5213455 5052217462459 5054629213452 0751443485335 4948382718136 5054533297456 5057454828990 0712951042595 4053162296527 5054484297451 8849629254232more
HP LTO-5 Ultrium RW Bar Code Label Pack
Offer details
Description
HPE LTO5 Ultrium RW Automation Bar Code Labels 110 pack
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Mediatyp | LTO |
| Kapacitet vid datakomprimering | 75 TB |
| Livslängd på band | 30 År |
| Antal spår | 15104 |
| Inspelningskänslighet | 545 kbit/tum |
| Vikt & dimension | |
| Bandstorlekt | 1,26 cm |
| Bandlängd | 1035 m |
| Bandtjocklek | 5,2 um |
| Vikt | 280 g |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Produktstorlek (BxDxH) | 284,5 x 5,1 x 226,1 mm |
| Bandbredd | 1,26 cm |
| Läshastighet | 400 MB/s |
| Vikt (imperial) | 0,113 kg (0.25 lbs) |
| Inspelningsteknik | LTO-5 Ultrium, LTO-6 Ultrium, LTO-7 Ultrium, LTO-8 Ultrium, LTO-9 Ultrium, LTO-10 Ultrium |
| Antal per låda | 100 styck |
| Medieformat | Rewritable and Write-once media |
| Koercivitet | 2850 Oe maximum, depending on model |
| Filmmedium | Depending on media type |