HPE Aruba Networking 9300 1500W 100-240VAC Front-to-Back AC Power Supply nätverksswitchkomponenter Strömförsörjning
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R8Z97A
- EAN: 0190017562568 0190017562438 01 ...7562438 0190017562513 0190017562605 0190017562421 0190017562551 0190017562544 0190017562612 0190017562599 0190017562506 0190017562582 0190017562520 0190017562469more
HPE Aruba Networking 9300 1500W 100-240VAC Front-to-Back AC Power Supply, Strömförsörjning, Aruba CX 9300, 1500 W, 100 - 240 V, 47 - 63 hz, 43 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 9300 1500W 100-240VAC Front-to-Back AC Power Supply. Produkttyp: Strömförsörjning, Kompatibilitet: Aruba CX 9300. Total effekt: 1500 W, AC-inspänning: 100 - 240 V, Växelström Frekvens: 47 - 63 hz. Bredd: 43 mm, Djup: 127 mm, Höjd: 43,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Strömförsörjning |
| Intern | Ja |
| Kompatibilitet | Aruba CX 9300 |
| Tekniska detaljer | |
| Intern | Ja |
| Höjd | 43,4 mm |
| Kompatibilitet | Aruba CX 9300 |
| Strömtillförsel | |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 47 - 63 hz |
| Total effekt | 1500 W |
| Prestanda | |
| Kompatibilitet | Aruba CX 9300 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 1,2 kg |
| Höjd | 43,4 mm |
| Bredd | 43 mm |
| Djup | 127 mm |