HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 240W 12-48VDC DIN Power Supply nätverksswitchkomponenter Strömförsörjning
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL821A
- EAN: 0190017489711
HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 240W 12-48VDC DIN Power Supply, Strömförsörjning, Aruba 4000i, 240 W, 12 - 48 V, 54 V, 41 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 240W 12-48VDC DIN Power Supply. Produkttyp: Strömförsörjning, Kompatibilitet: Aruba 4000i. Total effekt: 240 W, DC-spänningsområde: 12 - 48 V, Likström utspänning: 54 V. Bredd: 41 mm, Djup: 114 mm, Höjd: 109 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Strömförsörjning |
| Intern | Ja |
| Kompatibilitet | Aruba 4000i |
| Tekniska detaljer | |
| Intern | Ja |
| Höjd | 109 mm |
| Kompatibilitet | Aruba 4000i |
| Strömtillförsel | |
| Total effekt | 240 W |
| DC-spänningsområde | 12 - 48 V |
| Likström utspänning | 54 V |
| Prestanda | |
| Kompatibilitet | Aruba 4000i |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 399,2 g |
| Höjd | 109 mm |
| Bredd | 41 mm |
| Djup | 114 mm |