HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 240W 100-240VAC DIN Power Supply nätverksswitchkomponenter Strömförsörjning
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL819A
- EAN: 0190017486895
HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 240W 100-240VAC DIN Power Supply, Strömförsörjning, Aruba 4000i, 240 W, 100 - 240 V, 50 - 60 hz, 54 V
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 4000i POE 54VDC 240W 100-240VAC DIN Power Supply. Produkttyp: Strömförsörjning, Kompatibilitet: Aruba 4000i. Total effekt: 240 W, AC-inspänning: 100 - 240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz. Bredd: 122 mm, Djup: 86 mm, Höjd: 124 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Strömförsörjning |
| Intern | Ja |
| Kompatibilitet | Aruba 4000i |
| Tekniska detaljer | |
| Intern | Ja |
| Höjd | 124 mm |
| Kompatibilitet | Aruba 4000i |
| Strömtillförsel | |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Total effekt | 240 W |
| Likström utspänning | 54 V |
| Prestanda | |
| Kompatibilitet | Aruba 4000i |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 997,9 g |
| Höjd | 124 mm |
| Bredd | 122 mm |
| Djup | 86 mm |