HPE Aruba Networking 3810M 2QSFP+ 40GbE Module nätverksswitchmoduler
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL079A
- EAN: 0888793596838 4058154105252
HPE Aruba Networking 3810M 2QSFP+ 40GbE Module, QSFP+, 40 Gbit/s, Aruba 3810M, 74,2 mm, 129,3 mm, 27,7 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 3810M 2QSFP+ 40GbE Module. Fiberoptiska kontakten: QSFP+. Dataöverföringshastighet: 40 Gbit/s. Kompatibilitet: Aruba 3810M. Bredd: 74,2 mm, Djup: 129,3 mm, Höjd: 27,7 mm. Vikt (imperial): 0,172 kg (0.38 lbs)
Specifications
| Optical fiber | |
|---|---|
| Fiberoptiska kontakten | QSFP+ |
| Data transmission | |
| Dataöverföringshastighet | 40 Gbit/s |
| Anslutningar | |
| Fiberportar kvantitet | 2 |
| Prestanda | |
| Kompatibilitet | Aruba 3810M |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 170 g |
| Produktstorlek (BxDxH) | 74,2 x 129,3 x 27,7 mm |
| Vikt (imperial) | 0,172 kg (0.38 lbs) |
| Bredd | 74,2 mm |
| Djup | 129,3 mm |
| Höjd | 27,7 mm |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |
| Övrigt | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |