Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 2930F 8-port Cable Guard. Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 36 mm |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 17,5 mm |
| Vikt | 580 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Bredd (imperial) | 3,61 cm (1.42") |
| Höjd (imperial) | 1,75 cm (0.69") |
| Djup (imperial) | 11 cm (4.33") |
| Vikt (imperial) | 0,581 kg (1.28 lbs) |