HPE Aruba Networking 100G LR QSFP28 LC 10km SMF Transceiver transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 100000 Mbit/s
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S3N89A
- EAN: 0190017710600
HPE Aruba Networking 100G LR QSFP28 LC 10km SMF Transceiver, Fiberoptik, 100000 Mbit/s, QSFP28, LC, 10000 m, 18 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 100G LR QSFP28 LC 10km SMF Transceiver. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 100000 Mbit/s, Gränssnittstyp: QSFP28. Bredd: 18 mm, Djup: 119 mm, Höjd: 13 mm. Vikt (imperial): 0,0454 kg (0.1 lbs)
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | QSFP28 |
| Maximal dataöverföringshastighet | 100000 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | LC |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 10000 m |
| Nätverk | |
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | QSFP28 |
| Maximal dataöverföringshastighet | 100000 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | LC |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 18 mm |
| Djup | 119 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Vikt | 63,5 g |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 0,0454 kg (0.1 lbs) |