HPE Alletra 9000 7.68TB NVMe SFF FIPS Encrypted SSD 7,68 TB
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R0Q16B
- EAN: 5715328147690 0190017523231
HPE Alletra 9000 7.68TB NVMe SFF FIPS Encrypted SSD, 7,68 TB
Offer details
Related Products
Description
HPE Alletra 9000 7.68TB NVMe SFF FIPS Encrypted SSD. Solid-state drive kapacitet: 7,68 TB
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Solid-state drive kapacitet | 7,68 TB |
| NVMe | Ja |
| Kompatibla produkter | HPE Alletra Storage Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Prestanda | |
| Solid-state drive kapacitet | 7,68 TB |
| NVMe | Ja |
| Kompatibla produkter | HPE Alletra Storage Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 177,8 mm |
| Djup | 273 mm |
| Höjd | 117,6 mm |
| Vikt | 440 g |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 0,445 kg (0.981 lbs) |
| Kompatibla produkter | HPE Alletra Storage Platforms, see QuickSpecs for more information |