HPE Alletra 9000 3.84TB NVMe SFF SSD 3,84 TB
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R0Q07B
- EAN: 0190017520797 5715328146907
HPE Alletra 9000 3.84TB NVMe SFF SSD, 3,84 TB
Offer details
Related Products
Description
HPE Alletra 9000 3.84TB NVMe SFF SSD. Solid-state drive kapacitet: 3,84 TB
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Solid-state drive kapacitet | 3,84 TB |
| NVMe | Ja |
| Kompatibla produkter | HPE Alletra Storage Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Prestanda | |
| Solid-state drive kapacitet | 3,84 TB |
| NVMe | Ja |
| Kompatibla produkter | HPE Alletra Storage Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 177,8 mm |
| Djup | 273 mm |
| Höjd | 117,6 mm |
| Vikt | 440 g |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 0,445 kg (0.981 lbs) |
| Kompatibla produkter | HPE Alletra Storage Platforms, see QuickSpecs for more information |