HPE AP861A interna hårddiskar 1,02 TB 7200 RPM 3.5" SAS
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: AP861A
- EAN: 4948382675101 4053162266001 08 ...2266001 0884962331811 5054533297029 5054484297024 8849623318114 4054317993230 5052461718876 5054629213100more
HP P2000 1TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port MDL Hard Drive
Offer details
Related Products
Specifications
| Lagring | |
|---|---|
| Komponent för | Server/arbetsstation |
| Hårddiskens storlek | 3.5" |
| Hårddiskkapacitet | 1,02 TB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 7200 RPM |
| Egenskaper | |
| Komponent för | Server/arbetsstation |
| Hårddiskens storlek | 3.5" |
| Hårddiskkapacitet | 1,02 TB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 7200 RPM |
| Gränssnitt | SAS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 2,27 kg |
| Vikt (imperial) | 2,27 kg (5 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 215,9 x 165,1 x 317,5 mm (8.5 x 6.5 x 12.5") |
| Övrigt | |
| Gränssnitt | SAS |
| Produktens färg | Metallisk |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Intern | Ja |
| Överföringshastighet | 600 MB/s |
| Dataöverföringshastighet | 4,7 Gbit/s |
| Vikt (imperial) | 2,27 kg (5 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 215,9 x 165,1 x 317,5 mm (8.5 x 6.5 x 12.5") |