HPE 867261-B21 interna hårddiskar 8 TB 7200 RPM 3.5" Serial ATA III
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 867261-B21
- EAN: 5715063806654 0190017081311
HPE 867261-B21, 8 TB, 7200 RPM, 3.5", Serial ATA III
Offer details
Description
HPE 867261-B21. Hårddiskkapacitet: 8 TB, Hårddiskens rotationshastighet: 7200 RPM, Hårddiskens storlek: 3.5", Gränssnitt: Serial ATA III
Specifications
| Lagring | |
|---|---|
| Komponent för | Server/arbetsstation |
| Hårddiskens storlek | 3.5" |
| Hårddiskkapacitet | 8 TB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 7200 RPM |
| HDD gränssnitt överföringshastighet | 6 Gbit/s |
| Egenskaper | |
| Modell | HDD |
| Komponent för | Server/arbetsstation |
| Hårddiskens storlek | 3.5" |
| Hårddiskkapacitet | 8 TB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 7200 RPM |
| Gränssnitt | Serial ATA III |
| HDD gränssnitt överföringshastighet | 6 Gbit/s |
| Strömtillförsel | |
| Driftspänning | 5 / 12 V |
| Tekniska detaljer | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Adapter för lagringsenhet inkluderad | Nej |
| Förpackning | |
| Adapter för lagringsenhet inkluderad | Nej |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Gränssnitt | Serial ATA III |