Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Designad med hållbarhet i åtanke
Tillverkad med 95% återvunnet yttre tyg1 och fulländad med en vattentålig beläggning. Denna ryggsäck kombinerar en lätt och elegant design som är till för att uppmuntra innovatörer och högpresterande personer att vara de bästa de kan oavsett var de befinner sig.
Designad utifrån er.
Axelbandet är justerbart och vadderat så att ni kan vara på språng utan begränsningar genom en hel hektisk arbetsdag.
Förbli organiserad på rörlig fot.
Skydda er bärbara dator från stötar och skrapor med ett 15,6 tum vadderat fack. Fickor med dragkedja som är designade för att hålla era tillhörigheter organiserade och tillhandahålla er enkel åtkomst till solglasögon, telefon, plånbok och vattenflaska medan ni är på språng.
Description
Pendla med en snygg och slitstark ryggsäck som har en tankeväckande designad med miljön i åtanke och tillverkad med återvunnet tyg[1]. HP Prelude Pro-återvunnen ryggsäck har säkerhetsfunktioner för er sinnesfrid när ni bär på era enheter från arbetet till hemma och överallt.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Färgnamn | Charcoal |
| Ärendetyp | Ryggsäck |
| Maximal skärmstorlek | 2,54 cm (1") |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Antal | 1 |
| Ursprungsland | Kambodja |
| Kompatibilitet | Passar de flesta bärbara datorer på 15,6 tum. |
| HP segment | Business |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Hållbarhet | |
| Hållbara tekniker och material | 95 % återvunnen plast från förbrukade konsumentprodukter; LDPE-påsen innehåller 100 % återvunnen plast; Produktetiketten är tillverkad av 100 % återvunnet papper |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 317,5 mm |
| Djup | 127 mm |
| Höjd | 425,5 mm |
| Vikt | 480 g |
| Design | |
| Färgnamn | Charcoal |
| Ärendetyp | Ryggsäck |
| Maximal skärmstorlek | 2,54 cm (1") |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Ursprungsland | Kambodja |
| Kompatibilitet | Passar de flesta bärbara datorer på 15,6 tum. |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Tekniska detaljer | |
| Ärendetyp | Ryggsäck |
| Vattentålig | Ja |
| Innehåll i lådan | HP Prelude Pro Recycled Backpack |
| Hållbara tekniker och material | 95 % återvunnen plast från förbrukade konsumentprodukter; LDPE-påsen innehåller 100 % återvunnen plast; Produktetiketten är tillverkad av 100 % återvunnet papper |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal | 1 |
| Förpackning | |
| Antal | 1 |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Vattentålig | Ja |
| UNSPSC-kod | 53121706 |