HP Prelude G2 15,6 ryggsäck (storpack 15)
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 1E7D6A6
- EAN: 0195122283667
Prelude G2 15,6 ryggsäck (storpack 15)
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens huvudfärg | Grå |
| Färgnamn | Gray |
| Ärendetyp | Ryggsäck |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | Passar de flesta bärbara datorer på 15,6 tum. |
| HP segment | Business |
| Kvarhållningsrem för vagn | Ja |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Hållbarhet | |
| Hållbara tekniker och material | LDPE-påsen innehåller 100 % återvunnen plast; Produktetiketten är tillverkad av 100 % återvunnet papper |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 410 mm |
| Djup | 286 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Vikt | 490 g |
| Förpackningens bredd | 310 mm |
| Låddjup | 90 mm |
| Förpackningens höjd | 420 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 520 g |
| Minsta skärmstorlek | 39,6 cm (15.6") |
| Design | |
| Färgnamn | Gray |
| Ärendetyp | Ryggsäck |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | Passar de flesta bärbara datorer på 15,6 tum. |
| Kvarhållningsrem för vagn | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Ärendetyp | Ryggsäck |
| Vattentålig | Ja |
| Handtag | Ja |
| Hållbara tekniker och material | LDPE-påsen innehåller 100 % återvunnen plast; Produktetiketten är tillverkad av 100 % återvunnet papper |
| Harmonized System (HS)-kod | 42029291 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 310 mm |
| Låddjup | 90 mm |
| Förpackningens höjd | 420 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 520 g |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 42029291 |
| Övrigt | |
| Vattentålig | Ja |
| Minsta skärmstorlek | 39,6 cm (15.6") |
| Handtag | Ja |
| UNSPSC-kod | 53121706 |