HP Prelude 15,6 tum ryggsäck
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 2Z8P3AA
- EAN: 4573595588377 0195697147012
Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Komfort i extremt lätt format
Denna extremt lätta och hållbara ryggsäck som samtidigt är stilren med en kontrasterade färg på blixtlåset har ett par vadderade och bekväma axelband. Stilig och samtidigt elegant
Håll det torrt och var alltid på språng
Du fäster enkelt den här lilla väskan på din större väska och håller det hela torrt tack vare vattenbeständigt material.
Allt på sin säkra plats
Förvara säkert din 13,3 tum (33,78 cm), 14,2 tum (36,08 cm) eller 15,6 tum (39,62 cm) stora bärbara dator i det vadderade utrymmet och placera sedan telefon, hörlurar, mus, adapter och pennor i sina specialanpassade fickor.
Description
Elegant, stilig och hållbar. Spänn fast den här bekväma följeslagaren på ditt bagage och ge dig iväg. Skydda dina tekniska prylar med en vattenbeständig och vadderad konstruktion för en 13, 14, eller 15 tum stor bärbar dator – och mycket mer.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens huvudfärg | Svart |
| Färgnamn | Gray |
| Ärendetyp | Ryggsäck |
| Maximal skärmstorlek | 39,6 cm (15.6") |
| Material | Polyester |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | Passar de flesta bärbara datorer på 15,6 tum. |
| HP segment | Hem |
| Hållbarhet | |
| Hållbara tekniker och material | LDPE-påsen innehåller 100 % återvunnen plast; Produktetiketten är tillverkad av 100 % återvunnet papper |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 310 mm |
| Djup | 105 mm |
| Höjd | 455 mm |
| Vikt | 380 g |
| Förpackningens bredd | 310 mm |
| Låddjup | 105 mm |
| Förpackningens höjd | 455 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 380 g |
| Minsta skärmstorlek | 33,8 cm (13.3") |
| Design | |
| Färgnamn | Gray |
| Ärendetyp | Ryggsäck |
| Maximal skärmstorlek | 39,6 cm (15.6") |
| Material | Polyester |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | Passar de flesta bärbara datorer på 15,6 tum. |
| Tekniska detaljer | |
| Ärendetyp | Ryggsäck |
| Vattentålig | Ja |
| Innehåll i lådan | Ryggsäck |
| Hållbara tekniker och material | LDPE-påsen innehåller 100 % återvunnen plast; Produktetiketten är tillverkad av 100 % återvunnet papper |
| Harmonized System (HS)-kod | 42029291 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 310 mm |
| Låddjup | 105 mm |
| Förpackningens höjd | 455 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 380 g |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 42029291 |
| Övrigt | |
| Vattentålig | Ja |
| Minsta skärmstorlek | 33,8 cm (13.3") |
| UNSPSC-kod | 53121706 |