HP Poly Voyager kontorsbas
- Brand: HP Poly
- Category:
- SKU: 786C9AA
- EAN: 0197029650085 0017229174191
Poly Voyager kontorsbas
Offer details
Reasons To Buy
Obegränsad samtalstid <sup>[1]</sup>
Håll alltid kontakten med kunder tack vare laddade batterier som är redo att användas. Voyager 4245 Office Headset-system erbjuder kontinuerlig batteritid för obegränsad taltid[1]. Team kan förblir produktiva för en alltid fantastisk kundupplevelse.
Skapa bättre produktivitet
Alla kan vara på språng och samarbeta bekvämt, alla dagar i veckan. En enhet med flera olika användningsalternativ gör alla i teamen nöjda – och gör det enkelt att beställa och kontrollera lager. Bluetooth®-teknik möjliggör smidig och trådlös driftsättning – globalt.
Description
Lätt och bekvämt
Det trådlösa headsetsystemet Voyager 4245 Office låter anställda uppleva den bästa typen av trådlös frihet, komfort och ljudkvalitet. Anslutningar till bordstelefoner, datorer och mobila enheter görs helt sömlöst.
Det trådlösa headsetsystemet Voyager 4245 Office låter anställda uppleva den bästa typen av trådlös frihet, komfort och ljudkvalitet. Anslutningar till bordstelefoner, datorer och mobila enheter görs helt sömlöst.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Stativ till headset |
| Brand kompatibilitet | POLY |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | Poly Voyage |
| Brusreducerande | Ja |
| Ursprungsland | Mexiko |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Färgnamn | Black |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 350 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 185 mm |
| Låddjup | 210 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 520 g |
| Tekniska detaljer | |
| Lastpallens bruttovikt | 599 kg |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Ursprungsland | Mexiko |
| UNSPSC-kod | 43191610 |