Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Det finns alltid utrymme för att vara på språng
Ge kontorsmedarbetare flexibiliteten och friheten att vara produktiva med en generös räckvidd för sladdfria samtal. De kan ta multitasking till nästa nivå och ta ut stegen lite med det här trådlösa headsetet [1].
Välj vad som ska höras
Ta bort bakgrundsbrus eller håll ett öra öppet – i stereo eller mono – helt valfritt. En fantastisk brusreducering och dubbla mikrofoner blockerar småprat i närheten. Upplev överlägsen akustisk prestanda, hela dagen.
Description
Gå runt på kontoret med ökad frihet
Förbättra produktiviteten för kontorsmedarbetare med trådlösa Bluetooth-headsets i Voyager 4200 UC-serien. Helt sömlösa anslutningar – smarttelefon eller dator. Fantastiskt ljud och friheten att vara på språng.
Förbättra produktiviteten för kontorsmedarbetare med trådlösa Bluetooth-headsets i Voyager 4200 UC-serien. Helt sömlösa anslutningar – smarttelefon eller dator. Fantastiskt ljud och friheten att vara på språng.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Stativ till headset |
| Brand kompatibilitet | POLY |
| Kompatibilitet | Kompatibel med Poly Voyager 4310-, Poly Voyager 4320- och Poly Voyager Focus 2-headsets. Ansluts till en dator med medföljande USB-A eller USB Type-C och till en bordstelefon med den medföljande kabeln. Smarttelefoner ansluts till headsetet (ingår ej) via Bluetooth. |
| Brusreducerande | Ja |
| Ursprungsland | Kina, Mexiko |
| Anslutningar | |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bluetooth | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 350 g |
| Strömtillförsel | |
| USB-anslutning | USB Type-A, USB Type-C |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 185 mm |
| Låddjup | 210 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 520 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Lastpallens bruttovikt | 599 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Ursprungsland | Kina, Mexiko |
| UNSPSC-kod | 43191610 |
| Antal per förpackning | 1 styck |