HP Poly Voyager Free 60+ UC M Carbon Black Earbuds + BT700 USB-C-adapter + laddningsfodral med pekskärm
- Brand: HP Poly
- Category:
- SKU: 7Y8H0AA
- EAN: 0197497053913 0017229188013
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Säg hej till de nya följeslagarna på jobbet
Varje earbud har ett mikronfonsystem med tre mikrofoner som triangulerar rösten och reducerar omgivande brus för en alltid klar och tydlig röst. Dessa trådlösa earbuds är designade för att hålla användaren produktiv och uppkopplad oavsett om det gäller ett videomöte eller ett samtal.
Kämpar vidare även när dagen är slut
Dessa earbuds är designade för att vara lätta och kunna användas en hel dag. De levereras med koniska örontoppar i tre storlekar som är tillverkade för maximal komfort samt avancerad teknik med röstrundgång som gör användaren alltid medveten om hur högt rösten låter för mindre ansträngning.
Status- och ljudkontroller som alltid är tillgängliga
Laddningsfodralets pekskärm gör det enkelt att fjärrstyra earbuds, växla mellan Bluetooth®-anslutningar och ansluta till underhållningssystem på flygplan helt trådlöst – förutom att ladda earbuds helt två gånger.
Description
Dessa earbuds skapar en ny värld som är full av ljud och fri från brus. Dessa trådlösa earbuds är designade för att hålla användaren produktiv och uppkopplad oavsett om det gäller ett videomöte eller uppspelning av spellista.
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Produkttyp | Headset |
| Rekommenderad användning | Samtal/musik |
| Headset-typ | Binaural |
| Bärstil | I öra |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Kontrolltyp | Röra |
| Knappar | Svara på/avsluta samtal, Tyst läge, Volym +, Volume - |
| Färgnamn | Carbon black |
| Anslutningar | |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| 3,5 mm kontakt | Ja |
| USB-kontakt | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Täckning, trådlös router | 30 m |
| Bluetooth-profiler | A2DP, HFP, HSP, AVRCP |
| Hörlurar | |
| Typ av örondel | Intraaural |
| Drivenhet | 1 cm |
| Brusreducerande | Ja |
| Mikrofon | |
| Mikrofontyp | Inbyggd |
| Batteri | |
| Uppspelningstid | 5,5 h |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Laddningstid | 2 h |
| Batteriladdningstid (laddningsfodral) | 3 h |
| Batteridriven | Ja |
| Trådlös laddning | Ja |
| Kontinuerlig uppspelningstid för ljud (med laddningsfodral) | 11 h |
| Laddningskälla | USB |
| Batterityp | Inbyggt batteri |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid (med laddningsfodral/med ANC) | 16 h |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid (med ANC) | 8 h |
| Systemkrav | |
| Mobila operativsystem som stöds | Android, iOS |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 16 mm |
| Djup | 26,1 mm |
| Höjd | 37,8 mm |
| Vikt vänster öronsnäcka | 5,8 g |
| Vikt höger öronsnäcka | 5,8 g |
| Mått laddningsfodral (BxDxH) | 54,5 x 72 x 33,1 mm |
| Laddare | 8 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 100 mm |
| Låddjup | 130 mm |
| Förpackningens höjd | 42 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 300 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-C |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Kabel inkluderad | Ljud (3ˌ5mm), USB Type-C |
| Laddningsfodral | Ja |
| Innehåll i lådan | Trådlösa earbuds; Laddningsfodral med pekskärm; USB Type-C️-laddningskabel; BT700 Bluetooth Type-C-adapter; 3,5 mm ljudkabel; Örontoppar (S/M/L) |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 498,3 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 112 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 16 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Laddningsfodral | Ja |
| Innehåll i lådan | Trådlösa earbuds; Laddningsfodral med pekskärm; USB Type-C️-laddningskabel; BT700 Bluetooth Type-C-adapter; 3,5 mm ljudkabel; Örontoppar (S/M/L) |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Pallvikt (imperial) | 498,3 kg (1098.5 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219 x 1490 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1490 mm (40 x 48 x 58.7") |
| Certifikat | |
| Certifierad för Microsoft Teams | Ja |
| Övrigt | |
| Kompatibilitet | Kompatibelt med datorer via den medföljande BT700 Bluetooth-adaptern; smarttelefon via Bluetooth, extern ljudkälla via 3,5 mm (endast lyssna, kabel ingår) |
| Medföljande programvara | Polyobjektiv |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Andra operativsystem som stöds | Android, iOS |
| Färgnamn | Carbon black |
| UNSPSC-kod | 52161554 |