HP Poly Voyager 4320 Microsoft Teams Certified USB-C Headset +BT700-dongel
- Brand: HP Poly
- Category:
- SKU: 77Z30AA
- EAN: 0197029611604 5715063306215
Poly Voyager 4320 Microsoft Teams Certified USB-C Headset +BT700-dongel
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Friheten att jobba
Gå runt fritt mellan olika arbetsytor med det här bärbara headsetet. Var enkelt på språng med upp till 50 m trådlös räckvidd. Reducera bakgrundsbrus och kontrollera samtal med Acoustic Fence-teknik.
Effektivitet dygnet runt
Öka produktiviteten med kontinuerlig komfort, upp till 24 timmars samtalstid och anslutningsmöjligheter till flera enheter. Förläng samtalstiden med laddningsstället eller genom att använda headsetet i trådat USB-läge.[1,2]
Description
Dra ner på mängden kablar. Dra ner på kostnader.
Låt medarbetare vara fria från skrivbordet med det trådlösa Bluetooth-headsetet på instegsnivå. Vi presenterar Voyager 4300 UC-serien. Det är allt som teamen behöver för att vara produktiva och ansluta till alla enheter – oavsett om de befinner sig hemma eller på kontoret.
Låt medarbetare vara fria från skrivbordet med det trådlösa Bluetooth-headsetet på instegsnivå. Vi presenterar Voyager 4300 UC-serien. Det är allt som teamen behöver för att vara produktiva och ansluta till alla enheter – oavsett om de befinner sig hemma eller på kontoret.
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Produkttyp | Headset |
| Rekommenderad användning | Kontor/callcenter |
| Headset-typ | Binaural |
| Bärstil | Huvudband |
| Produktens färg | Svart |
| DECT-ansluten | Ja |
| Ursprungsland | Kina, Mexiko |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Färgnamn | Black |
| Hörselskyddstekniker | SoundGuard DIGITAL |
| Anslutningar | |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| USB-anslutning | Ja |
| USB-kontakt | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, HPF, HSF |
| Hörlurar | |
| Typ av örondel | Omslutande |
| Drivenhet | 3,2 cm |
| Mikrofon | |
| Mikrofontyp | Bommikrofon |
| Mikrofonfrekvens | 100 - 6800 hz |
| Antal mikrofoner | 2 |
| Batteri | |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Batterityp | Inbyggt batteri |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Hållbarhet | |
| Hållbarhetscertifiering | TCO |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 155 mm |
| Djup | 67 mm |
| Höjd | 182 mm |
| Vikt | 162 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 186 mm |
| Låddjup | 210 mm |
| Förpackningens höjd | 55 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 324,73 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Innehåll i lådan | Trådlöst headset; BT700 Bluetooth Type-C-adapter; Bärfodral; Snabbstarthandbok |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 103 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 80 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 10 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Innehåll i lådan | Trådlöst headset; BT700 Bluetooth Type-C-adapter; Bärfodral; Snabbstarthandbok |
| Hållbarhetscertifiering | TCO |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Övrigt | |
| Kompatibilitet | Kompatibelt med datorer via den medföljande BT700 USB Type-C/USB-A Bluetooth-adaptern och med smarttelefoner via Bluetooth – Voyager 4300 UC-serien; Kan anslutas till en bordstelefon (via en telefonkabel), datorer (via en USB-A- eller USB Type-C-kabel) och smarttelefoner (via Bluetooth) – Voyager 4300 UC-serien med Voyager Office-bas |
| DECT-ansluten | Ja |
| Medföljande programvara | Poly Lens |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Andra operativsystem som stöds | Android, iOS |
| Färgnamn | Black |
| UNSPSC-kod | 43191638 |