HP Poly Voyager 4310 USB-C Headset + BT700 dongel + laddningsställ
- Brand: HP Poly
- Category:
- SKU: 77Y96AA
- EAN: 0197029610089
Poly Voyager 4310 USB-C Headset + BT700 dongel + laddningsställ
Offer details
Trade Prices
Reasons To Buy
Friheten att jobba
Gå runt fritt mellan olika arbetsytor med det här bärbara headsetet. Var enkelt på språng med upp till 50 m trådlös räckvidd. Reducera bakgrundsbrus och kontrollera samtal med Acoustic Fence-teknik.
Effektivitet dygnet runt
Öka produktiviteten med kontinuerlig komfort, upp till 24 timmars samtalstid och anslutningsmöjligheter till flera enheter. Förläng samtalstiden med laddningsstället eller genom att använda headsetet i trådat USB-läge.[1,2]
Description
Dra ner på mängden kablar. Dra ner på kostnader.
Låt medarbetare vara fria från skrivbordet med det trådlösa Bluetooth-headsetet på instegsnivå. Vi presenterar Voyager 4300 UC-serien. Det är allt som teamen behöver för att vara produktiva och ansluta till alla enheter – oavsett om de befinner sig hemma eller på kontoret.
Låt medarbetare vara fria från skrivbordet med det trådlösa Bluetooth-headsetet på instegsnivå. Vi presenterar Voyager 4300 UC-serien. Det är allt som teamen behöver för att vara produktiva och ansluta till alla enheter – oavsett om de befinner sig hemma eller på kontoret.
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Produkttyp | Headset |
| Rekommenderad användning | Kontor/callcenter |
| DECT-ansluten | Ja |
| Ursprungsland | Kina, Mexiko |
| Färgnamn | Black |
| Anslutningar | |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| USB-anslutning | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Hörlurar | |
| Typ av örondel | Omslutande |
| Mikrofon | |
| Mikrofontyp | Bommikrofon |
| Batteri | |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Batterityp | Inbyggt batteri |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Hållbarhet | |
| Hållbarhetscertifiering | TCO |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 155 mm |
| Djup | 67 mm |
| Höjd | 182 mm |
| Vikt | 162 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 188 mm |
| Låddjup | 210 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 590,73 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Innehåll i lådan | USB Type-C️-laddningskabel; Snabbstarthandbok; Bärfodral; USB Type-A-adapter; Laddningsställ; Trådlöst headset |
| Laddningsställ | Ja |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 89,8 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 80 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 10 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Innehåll i lådan | USB Type-C️-laddningskabel; Snabbstarthandbok; Bärfodral; USB Type-A-adapter; Laddningsställ; Trådlöst headset |
| Hållbarhetscertifiering | TCO |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Övrigt | |
| Kompatibilitet | Kompatibelt med datorer via den medföljande BT700 USB Type-C/USB-A Bluetooth-adaptern och med smarttelefoner via Bluetooth – Voyager 4300 UC-serien; Kan anslutas till en bordstelefon (via en telefonkabel), datorer (via en USB-A- eller USB Type-C-kabel) och smarttelefoner (via Bluetooth) – Voyager 4300 UC-serien med Voyager Office-bas |
| DECT-ansluten | Ja |
| Medföljande programvara | Poly Lens |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Andra operativsystem som stöds | Android, iOS |
| Färgnamn | Black |
| UNSPSC-kod | 43191638 |