Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Kabel |
| Brand kompatibilitet | POLY |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Anslutningar | |
| Anslutning 1 | USB-A |
| Anslutning 2 | USB-C |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 190 mm |
| Låddjup | 210 mm |
| Förpackningens höjd | 55 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 300 g |
| Tekniska detaljer | |
| Lastpallens bruttovikt | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 20 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| UNSPSC-kod | 26121630 |