Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Grå |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 190 mm |
| Låddjup | 210 mm |
| Förpackningens höjd | 55 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 300 g |
| Tekniska detaljer | |
| Lastpallens bruttovikt | 357 kg |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 50 |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Mexiko |
| UNSPSC-kod | 52161520 |