HP Poly Sync 40 Microsoft Teams Certified Speakerphone
- Brand: HP Poly
- Category:
- SKU: 77P35AA
- EAN: 0197029590473 0017229172548
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Lyssna och bli hörd
Hör alla ord klart och tydligt med ett mikrofonsystem med flera mikrofoner som fokuserar på det som sägs samt hjälper till att göra eko och brus till ett minne blott. Fullt duplexljud låter konversationer vara naturliga även när användare pratar samtidigt.
Enkelt för IT-teamet
Utan komplicerade installationer, användarutbildning och extra huvudvärk – Poly Sync 40 är enkel att använda för hela arbetsstyrkan. För IT-avdelningen är det enkelt att spåra och uppdatera lager med Poly Lens-enhetshantering på distans.
Skapa mer mötesutrymme
Poly Sync 40 erbjuder professionellt ljud till alla olika mötesutrymmen. Parkoppla två enheter trådlöst för större mötesrum. Enheten är redo att användas med upp till 30 timmars samtalstid.
Description
Det är alltid snabba ryck i affärer. Att delta i virtuella möten bör också gå snabbt. Den smarta Poly Sync 40 USB/Bluetooth Speakerphone låter användare börja jobba utan problem. Smidigt och med kvalitetsljud – optimerad för flexibla arbetsytor och mindre rum.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP64 |
| Enhetstyp | PC |
| Produktens färg | Silver |
| Kabellängd | 1,05 m |
| Bil | Nej |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Mikrofon | |
| Antal mikrofoner | 3 |
| Mikrofonfrekvens | 100 - 7800 hz |
| Anslutningar | |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| USB-anslutning | USB Type-A, USB Type-C |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Samtalstid | 30 h |
| Laddningstid | 5 h |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Certifierad för Microsoft Teams | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 38 mm |
| Vikt | 610 g |
| Höjd | 273 mm |
| Djup | 102 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 183 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 825 g |
| Förpackningens höjd | 55 mm |
| Låddjup | 350 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Snabbstartsguide | Ja |
| Kabel inkluderad | USB Type-C, USB Type-A |
| Tekniska detaljer | |
| Lastpallens bruttovikt | 401,4 kg |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Lastpallens bruttovikt | 401,4 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 90 styck |
| UNSPSC-kod | 43191515 |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219 x 1994 mm |