HP Poly Sync 20+ Microsoft Teams Certified USB-C Speakerphone
- Brand: HP Poly
- Category:
- SKU: 216871-01
- EAN: 0017229172494 0197029536242
Poly Sync 20+ Microsoft Teams Certified USB-C Speakerphone
Offer details
Reasons To Buy
Dynamiskt ljud
Upplev ljud med konferensrumskvalitet på språng. Upplev enastående ljud i allt från möten till musik samt reducerat eko och brus – var inte orolig för att inte höras tydligt.
Anpassad till olika sätt att arbeta
En programmerbar knapp placerar favoritfunktionen alltid till hands – spela upp/pausa musik, återuppringning av senast uppringda nummer och röstassistenter – allt mellan himmel och jord. Hur ser samtalsstatusen ut? Se allt på avstånd med den mycket tydliga ljuslisten.
Description
Portabelt kvalitetsljud
Låt som ett proffs med smarta Poly Sync 20 USB/Bluetooth Speakerphone – för konferenssamtal och musik oavsett var arbetet sker. Ta med den på språng – den erbjuder upp till 20 timmars samtalstid.
Låt som ett proffs med smarta Poly Sync 20 USB/Bluetooth Speakerphone – för konferenssamtal och musik oavsett var arbetet sker. Ta med den på språng – den erbjuder upp till 20 timmars samtalstid.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kontrolltyp | Knappar, Röra |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Signal/brusförhållande (SNR) | 55 dB |
| Programmerbara snabbtangenter | Ja |
| På / av-knapp | Ja |
| Ljuddämpning | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP64 |
| Ekodämpning | Ja |
| Enhetstyp | Mobiltelefon/PC |
| Produktens färg | Silver |
| Certifiering | CE, FCC, Rohs |
| Kabellängd | 0,715 m |
| Bil | Nej |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Ljudtrycksnivå (max) | 86 dB |
| Högtalare | |
| Driver-typ | Dynamisk |
| Mikrofon | |
| Antal mikrofoner | 3 |
| Mikrofondämpning | Ja |
| Mikrofonfrekvens | 100 - 6700 hz |
| Mikrofon, riktning | Dubbelriktad mikrofon |
| Mikrofon känslighet (utnivå) | -42 dB |
| Anslutningar | |
| Anslutningsteknologi | Kabel & Trådlös |
| Gränssnitt | USB/Bluetooth |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| USB-anslutning | USB Type-C |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Samtalstid | 20 h |
| Laddningstid | 4 h |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Certifierad för Microsoft Teams | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 34 mm |
| Vikt | 360 g |
| Höjd | 182 mm |
| Djup | 95 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 183 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 518,17 g |
| Förpackningens höjd | 55 mm |
| Låddjup | 209 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal | 1 |
| Kabel inkluderad | USB Type-C |
| Tekniska detaljer | |
| Lastpallens bruttovikt | 456,5 kg |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Lastpallens bruttovikt | 456,5 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 80 styck |
| UNSPSC-kod | 43191515 |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219 x 1940 mm |