HP Poly Sync 20+M Speakerphone + USB-A till USB-C-kabel + BT700-dongel + påse
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 7Y215AA
- EAN: 0197497011128
Sync 20+M Speakerphone + USB-A till USB-C-kabel + BT700-dongel + påse
Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Dynamiskt ljud
Upplev ljud med konferensrumskvalitet på språng. Upplev enastående ljud i allt från möten till musik samt reducerat eko och brus – var inte orolig för att inte höras tydligt.
Anpassad till olika sätt att arbeta
En programmerbar knapp placerar favoritfunktionen alltid till hands – spela upp/pausa musik, återuppringning av senast uppringda nummer och röstassistenter – allt mellan himmel och jord. Hur ser samtalsstatusen ut? Se allt på avstånd med den mycket tydliga ljuslisten.
Description
Portabelt kvalitetsljud
Låt som ett proffs med smarta Poly Sync 20 USB/Bluetooth® Speakerphone – för konferenssamtal och musik oavsett var arbetet sker. Ta med den på språng – den erbjuder upp till 20 timmars samtalstid.
Låt som ett proffs med smarta Poly Sync 20 USB/Bluetooth® Speakerphone – för konferenssamtal och musik oavsett var arbetet sker. Ta med den på språng – den erbjuder upp till 20 timmars samtalstid.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Enhetstyp | PC |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 0,715 m |
| Bil | Nej |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Ljudtrycksnivå (max) | 86 dB |
| Mikrofon | |
| Antal mikrofoner | 3 |
| Mikrofondämpning | Ja |
| Anslutningar | |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| USB-anslutning | USB Type-A, USB Type-C |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Samtalstid | 20 h |
| Laddningstid | 4 h |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | CCC, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Certifierad för Microsoft Teams | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 34 mm |
| Vikt | 360 g |
| Höjd | 182 mm |
| Produktstorlek (BxDxH) | 182 x 95 x 34 mm |
| Djup | 95 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 209 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 300 g |
| Förpackningens höjd | 55 mm |
| Låddjup | 183 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Bluetooth-dongel inkluderad | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Lastpallens bruttovikt | 195,8 kg |
| Certifikat för överensstämmelse | CCC, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Lastpallens bruttovikt | 195,8 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 60 styck |
| UNSPSC-kod | 43191515 |
| Pallvikt (imperial) | 195,7 kg (431.6 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219 x 1490 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1490 mm (40 x 48 x 58.7") |