HP Poly Sync 10 Speakerphone + USB-A till USB-C-kabel
- Brand: HP Poly
- Category:
- SKU: 7S4M6AA
- EAN: 0197192933046
Offer details
Reasons To Buy
Lättanvänd
Användarvänlig och bekymmersfri användning. Upplev sinnesro med vetskapen att alla samtal kommer att fungera smidigt.. Lättanvända och pekkänsliga kontroller, tydliga LED-indikatorer och en tydlig ljuslist för samtalsstatusen.
Lyssna och bli hörd
Dynamiskt ljud som gör konferenssamtal både sömlösa och tydliga. En mikrofonsystem med två mikrofoner som håller omgivande brus borta från samtalen. Fullt duplexljud möjliggör dessutom samtidiga konversationer vilket låter alla i samtalet höras.
Anpassad till olika sätt att arbeta
Den här damm- och vattenbeständiga högtalartelefonen med IP64-klassificering är hållbar, utrymmesbesparande och passar många olika arbetsstilar. Använd favoritapparna för smidigt samarbete och frigör bordsutrymme med dess tunna och dynamiska design.
Description
Förvandla hemmakontoret till ett konferensrum. Allt-i-ett-högtalartelefonen Poly Sync 10 USB Speakerphone erbjuder högkvalitativt ljud som är perfekt för både röst och musik. Dess mikrofonsystem med två mikrofoner reducerar omgivande brus för bättre konferenssamtal.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Enhetstyp | PC |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 0,715 m |
| Bil | Nej |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Mikrofon | |
| Antal mikrofoner | 2 |
| Mikrofondämpning | Ja |
| Mikrofonfrekvens | 100 - 7800 hz |
| Anslutningar | |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| USB-anslutning | USB Type-A, USB Type-C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 32,5 mm |
| Vikt | 280 g |
| Höjd | 182 mm |
| Produktstorlek (BxDxH) | 182 x 89,2 x 32,5 mm |
| Djup | 89,2 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 97 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 300 g |
| Förpackningens höjd | 206 mm |
| Låddjup | 44 mm |
| Tekniska detaljer | |
| Lastpallens bruttovikt | 206,9 kg |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Lastpallens bruttovikt | 206,9 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 120 styck |
| UNSPSC-kod | 43191638 |
| Pallvikt (imperial) | 206,9 kg (456.2 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219 x 1376 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1473,2 x 1375,9 mm (40 x 58 x 54.2") |