Offer details
Trade Prices
Reasons To Buy
Flexibilitet
Skapar portabilitet och flexibilitet för enheter.
Description
Sinnesro
Få sinnesro med ett extra batteri till telefonen.
Få sinnesro med ett extra batteri till telefonen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Stativ till headset |
| Brand kompatibilitet | POLY |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Mexiko |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 47 mm |
| Djup | 109 mm |
| Höjd | 105,5 mm |
| Vikt | 283 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 150 mm |
| Låddjup | 175 mm |
| Förpackningens höjd | 56 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 352 g |
| Tekniska detaljer | |
| Lastpallens bruttovikt | 296 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 10 styck |
| Ursprungsland | Mexiko |
| UNSPSC-kod | 39121006 |