HP LaserJet med magasin för 1x550 ark och högkapacitetsmatare 2000 ark och stativ
- Brand: HP
- Category:
- SKU: J8J92A
- EAN: 0889894213600
LaserJet med magasin för 1x550 ark och högkapacitetsmatare 2000 ark och stativ
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
HP LaserJet 1x550 and 2,000-sheet HCI feeder and stand
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Pappersfack |
| Högsta kapacitet | 2550 ark |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Vit |
| Brand kompatibilitet | HP |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Kompatibilitet | HP LaserJet Enterprise MFP M631dn J8J63A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M631h J8J64A, HP LaserJet Enterprise MFP M632h J8J70A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M632z J8J72A, HP LaserJet Enterprise MFP M633fh J8J76A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M633z J8J78A, HP LaserJet Managed MFP E62555dn J8J66A, HP LaserJet Managed MFP E62565hs J8J73A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565h J8J74A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565z J8J79A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62575z J8J80A |
| Filformat | |
| Mediatyper som stöds | Paper (plain, light, bond, recycled, heavy, pre-printed, pre-punched, coloured, rough), monochrome transparency, labels, letterhead |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 15 - 32,5 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -30 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 660 mm |
| Djup | 658 mm |
| Höjd | 478 mm |
| Vikt | 25,2 kg |
| Förpackningens bredd | 794 mm |
| Låddjup | 745 mm |
| Förpackningens höjd | 615 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 29,6 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 794 mm |
| Låddjup | 745 mm |
| Förpackningens höjd | 615 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 29,6 kg |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894213600 |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894213600 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 109,2 kg |
| Produkter per lastpall | 3 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Pallvikt (imperial) | 109,1 kg (240.6 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 825 x 800 x 1972 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 825,5 x 800,1 x 1971 mm (32.5 x 31.5 x 77.6") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44101705 |
| Kundspecificerad mediastorlek | 1x550 tray: 99 x 148 to 216 x 356 mm; 2,000 HCI: 210 x 279 to 216 x 356 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 109,2 kg |
| Produkter per lastpall | 3 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Pallvikt (imperial) | 109,1 kg (240.6 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 825 x 800 x 1972 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 825,5 x 800,1 x 1971 mm (32.5 x 31.5 x 77.6") |