HP LaserJet matarfack för 550 ark
- Brand: HP
- Category:
- SKU: J8J89A
- EAN: 0889894213570 7330381687327
LaserJet matarfack för 550 ark
Offer details
Related Products
Description
HP LaserJet 550-sheet Paper Tray
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Pappersfack |
| Högsta kapacitet | 550 ark |
| Maximal inmatningskapacitet | 550 ark |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Kompatibilitet | HP LaserJet Enterprise MFP M631dn J8J63A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M631h J8J64A, HP LaserJet Enterprise MFP M631z J8J65A, HP LaserJet Enterprise MFP M632h J8J70A, HP LaserJet Enterprise MFP M632fht J8J71A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M632z J8J72A, HP LaserJet Enterprise MFP M633fh J8J76A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M633z J8J78A, HP LaserJet Managed MFP E62555dn J8J66A, HP LaserJet Managed MFP E62565hs J8J73A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565h J8J74A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565z J8J79A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62575z J8J80A |
| Filformat | |
| Mediatyper som stöds | Paper (plain, light, bond, recycled, heavy, pre-printed, pre-punched, coloured, rough), monochrome transparency, labels, letterhead |
| Legal | Ja |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 15 - 32,5 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -30 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 512 mm |
| Djup | 558 mm |
| Höjd | 148 mm |
| Vikt | 6,8 kg |
| Förpackningens bredd | 601 mm |
| Låddjup | 309 mm |
| Förpackningens höjd | 620 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 9 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 601 mm |
| Låddjup | 309 mm |
| Förpackningens höjd | 620 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 9 kg |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894213570 |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894213570 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 162 kg |
| Produkter per lastpall | 18 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Pallvikt (imperial) | 162 kg (357.1 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1220 x 1856 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1856,7 mm (40 x 48 x 73.1") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44101705 |
| Kundspecificerad mediastorlek | 99 x 148 to 216 x 356 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 162 kg |
| Produkter per lastpall | 18 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Pallvikt (imperial) | 162 kg (357.1 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1220 x 1856 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1856,7 mm (40 x 48 x 73.1") |