Offer details
Related Products
Description
HP Envelope Feeder
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Automatisk dokumentmatare (ADF) |
| Högsta kapacitet | 75 ark |
| Maximal inmatningskapacitet | 75 ark |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart, Vit |
| Brand kompatibilitet | HP |
| HP segment | Business |
| Kompatibilitet | HP LaserJet Enterprise M607n K0Q14A, HP LaserJet Enterprise M607dn K0Q15A, HP LaserJet Enterprise M608n K0Q17A, HP LaserJet Enterprise M608dn K0Q18A, HP LaserJet Enterprise M608x K0Q19A, HP LaserJet Enterprise M609dn K0Q21A, HP LaserJet Enterprise M609dh K0Q20A, HP LaserJet Enterprise M609x K0Q22A, HP LaserJet Managed E60055dn MOP33A, HP LaserJet Managed E60065dn MOP35A, HP LaserJet Managed E60065x MOP36A, HP LaserJet Managed E60075dn MOP39A, HP LaserJet Managed E60075x MOP40A |
| Filformat | |
| Mediatyper som stöds | Envelopes, note cards |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 15 - 32,5 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -30 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 426 mm |
| Djup | 466 mm |
| Höjd | 148 mm |
| Vikt | 5,8 kg |
| Förpackningens bredd | 597 mm |
| Låddjup | 247 mm |
| Förpackningens höjd | 564 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 597 mm |
| Låddjup | 247 mm |
| Förpackningens höjd | 564 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6 kg |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894213525 |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894213525 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 476 kg |
| Produkter per lastpall | 56 styck |
| Lager per lastpall | 14 styck |
| Pallvikt (imperial) | 476 kg (1049.4 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2387 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 1000 x 2386,8 mm (47.2 x 39.4 x 94") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44101705 |
| Kundspecificerad mediastorlek | 90 x 148 to 178 x 254 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 476 kg |
| Produkter per lastpall | 56 styck |
| Lager per lastpall | 14 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Pallvikt (imperial) | 476 kg (1049.4 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2387 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 1000 x 2386,8 mm (47.2 x 39.4 x 94") |