HP LaserJet häftnings- och staplingsenhet/postfack
- Brand: HP
- Category:
- SKU: L0H20A
- EAN: 0889894213518
LaserJet häftnings- och staplingsenhet/postfack
Offer details
Related Products
Description
Medelstora eller stora företag som vill effektivisera arbetsflödena och ha plats för flera skrivaranvändare.
Med fem fack för 800 ark, automatisk häftning och stapling med jobbseparering kan produktiviteten ökas. I det flerdelade postfacket kan jobb från flera olika användare ligga. Utskrifterna är prydligt uppdelade så att alla lätt kan hitta sina egna jobb.
Med fem fack för 800 ark, automatisk häftning och stapling med jobbseparering kan produktiviteten ökas. I det flerdelade postfacket kan jobb från flera olika användare ligga. Utskrifterna är prydligt uppdelade så att alla lätt kan hitta sina egna jobb.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Multifunktionsfack |
| Högsta kapacitet | 800 ark |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart, Vit |
| Brand kompatibilitet | HP |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Kompatibilitet | HP LaserJet Enterprise M607n K0Q14A, HP LaserJet Enterprise M607dn K0Q15A, HP LaserJet Enterprise M608n K0Q17A, HP LaserJet Enterprise M608dn K0Q18A, HP LaserJet Enterprise M608x K0Q19A, HP LaserJet Enterprise M609dn K0Q21A, HP LaserJet Enterprise M609dh K0Q20A, HP LaserJet Enterprise M609x K0Q22A, HP LaserJet Managed E60055dn MOP33A, HP LaserJet Managed E60065dn MOP35A, HP LaserJet Managed E60065x MOP36A, HP LaserJet Managed E60075dn MOP39A, HP LaserJet Managed E60075x MOP40A |
| Filformat | |
| Mediatyper som stöds | Paper (plain, light, bond, recycled, heavy, pre-printed, pre-punched, colored, rough), mono transparency, labels, letterhead |
| Genomskinlig | Ja |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 15 - 32,5 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -30 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 475 mm |
| Djup | 504 mm |
| Höjd | 429 mm |
| Vikt | 11,5 kg |
| Förpackningens bredd | 775 mm |
| Låddjup | 595 mm |
| Förpackningens höjd | 610 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 14,5 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 775 mm |
| Låddjup | 595 mm |
| Förpackningens höjd | 610 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 14,5 kg |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894213518 |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 2 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894213518 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 144 kg |
| Produkter per lastpall | 8 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Pallvikt (imperial) | 144 kg (317.4 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 2430 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 797,6 x 2428,2 mm (47.2 x 31.4 x 95.6") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44101712 |
| Kundspecificerad mediastorlek | 76 x 127 to 127 x 356 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 144 kg |
| Produkter per lastpall | 8 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Pallvikt (imperial) | 144 kg (317.4 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 2430 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 797,6 x 2428,2 mm (47.2 x 31.4 x 95.6") |