HP LaserJet Workflow Keyboard
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 1M0Q2A
- EAN: 0197029345349
LaserJet Workflow-tangentbord
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 5800zf 58R10A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zf 6QN36A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zfsw 6QN37A; HP Color LaserJet Flow MFP 6800zfw+ 6QN38A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X57945z 6QP99A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677zs 6QQ02A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677z+ 6QQ03A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755zs 49K87A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765zs 49K91A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755z+ 49K88A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765z+ 49K92A |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 259,1 mm |
| Djup | 146,4 mm |
| Höjd | 16,4 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 240 mm |
| Låddjup | 350 mm |
| Förpackningens höjd | 78 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 400 g |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 5800zf 58R10A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zf 6QN36A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zfsw 6QN37A; HP Color LaserJet Flow MFP 6800zfw+ 6QN38A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X57945z 6QP99A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677zs 6QQ02A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677z+ 6QQ03A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755zs 49K87A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765zs 49K91A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755z+ 49K88A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765z+ 49K92A |
| Produkter per lastpall | 495 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 99 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 258 kg |
| Pallvikt (imperial) | 257,6 kg (568 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1000 x 1200 x 1095 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1000 x 1199,9 x 1095 mm (39.4 x 47.2 x 43.1") |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197029345349 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197029345349 |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 495 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 99 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 258 kg |
| UNSPSC-kod | 43211706 |