HP LaserJet Toneruppsamlingsenhet
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 527F9A
- EAN: 0196188797280
LaserJet Toneruppsamlingsenhet
Offer details
Related Products
Description
HP LaserJet Toner Collection Unit
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Utskriftsteknologi | laser |
| Antal sidor | 150000 sidor |
| Ursprungsland | Kina |
| Produkttyp | Underhållssats |
| Antal sidor med färgpatron | 150000 sidor |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 15 - 27 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 60% |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 280 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 280 mm |
| Förpackningens höjd | 393 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 700 g |
| Låddjup | 67 mm |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Låddjup | 67 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188797280 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188797280 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 89 kg |
| Övrigt | |
| Lastpallens bruttovikt | 89 kg |
| Antal sidor med färgpatron | 150000 sidor |
| UNSPSC-kod | 44103120 |
| Pallstorlek (EU) | 1220 x 1016 x 2282 mm |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1220 x 1016 x 2282 mm |