Offer details
Related Products
Description
HP LaserJet MFP Analog Fax Accessory 600
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Brand kompatibilitet | HP |
| Produktkompatibilitet | Multifunktionel |
| Kompatibilitet | HP LaserJet Enterprise MFP M527dn F2A76A; HP Color LaserJet Enterprise MFP M577dn B5L46A |
| Modell | Fax kit |
| Högsta kapacitet | 600 ark |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Ursprungsland | Kina |
| Temperatur vid drift | 15 - 32 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 137,7 mm |
| Djup | 46,7 mm |
| Höjd | 36,7 mm |
| Vikt | 31,3 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 300 mm |
| Låddjup | 200 mm |
| Förpackningens höjd | 85 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 600 g |
| Tekniska detaljer | |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Produktkompatibilitet | Multifunktionel |
| Kompatibilitet | HP LaserJet Enterprise MFP M527dn F2A76A; HP Color LaserJet Enterprise MFP M577dn B5L46A |
| Modell | Fax kit |
| Högsta kapacitet | 600 ark |
| Produkter per lastpall | 240 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,5 kg |
| Lastpallens bruttovikt | 152 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517620010 |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-laserjet-mfp-analog-fax-accessory-600/model/8949694?sku=B5L53A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11745143_en-US-1.pdf |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 5,49 kg (12.1 lbs) |
| Pallvikt (imperial) | 151,5 kg (334 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2280 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1201,4 x 1000,8 x 2280,9 mm (47.3 x 39.4 x 89.8") |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 240 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,5 kg |
| Lastpallens bruttovikt | 152 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| UNSPSC-kod | 44103116 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517620010 |