Offer details
Related Products
Description
HP Color LaserJet 550 sheet Paper and Heavy Media Tray
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Högsta kapacitet | 500 ark |
| Maximal inmatningskapacitet | 550 ark |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise M552dn B5L23A; HP Color LaserJet Enterprise M553n B5L24A; HP Color LaserJet Enterprise M553dn B5L25A; HP Color LaserJet Enterprise M553x B5L26A; HP Color LaserJet Enterprise M553dh B5L27A; HP Color LaserJet Managed M553dnm B5L38A; HP Color LaserJet Managed M553xm B5L39A; HP Color LaserJet Enterprise MFP M577dn B5L46A; HP Color LaserJet Enterprise MFP M577f B5L47A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577c B5L54A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577z B5L48A; HP Color LaserJet Managed MFP M577dnm B5L49A; HP Color LaserJet Managed Flow MFP M577cm B5L50A |
| Filformat | |
| Mediatyper som stöds | Paper (banner, brochure, inkjet, plain), photo paper (borderless, HP premium, panoramic, plus tab), labels, cards (greeting, index), transparencies, iron-on transfers |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 60% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 458 mm |
| Djup | 465 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Vikt | 5,8 kg |
| Förpackningens bredd | 585 mm |
| Låddjup | 247 mm |
| Förpackningens höjd | 575 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,8 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 585 mm |
| Låddjup | 247 mm |
| Förpackningens höjd | 575 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,8 kg |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182586174 |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182586174 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 244 kg |
| Produkter per lastpall | 32 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Pallvikt (imperial) | 243,1 kg (536 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2450 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1201,4 x 1000,8 x 2451,1 mm (47.3 x 39.4 x 96.5") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44101705 |
| Kundspecificerad mediastorlek | 102 x 148 to 216 x 356 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 244 kg |
| Produkter per lastpall | 32 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Pallvikt (imperial) | 243,1 kg (536 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2450 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1201,4 x 1000,8 x 2451,1 mm (47.3 x 39.4 x 96.5") |