HP LaserJet Accelerator-kort för arbetsflöde
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 1M0Q5A
- EAN: 0197029345370
LaserJet Accelerator-kort för arbetsflöde
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 5800zf 58R10A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zf 6QN36A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zfsw 6QN37A; HP Color LaserJet Flow MFP 6800zfw+ 6QN38A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X57945z 6QP99A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677zs 6QQ02A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677z+ 6QQ03A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755zs 49K87A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765zs 49K91A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755z+ 49K88A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765z+ 49K92A |
| Produktens färg | Grå |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackningstyp | 104.78 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 104,8 mm |
| Djup | 73 mm |
| Höjd | 31,8 mm |
| Vikt | 10 g |
| Förpackning | |
| Förpackningstyp | 104.78 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 423 mm |
| Låddjup | 478 mm |
| Förpackningens höjd | 303 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 300 g |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 5800zf 58R10A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zf 6QN36A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zfsw 6QN37A; HP Color LaserJet Flow MFP 6800zfw+ 6QN38A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X57945z 6QP99A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677zs 6QQ02A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677z+ 6QQ03A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755zs 49K87A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765zs 49K91A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755z+ 49K88A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765z+ 49K92A |
| Produktens färg | Grå |
| Produkter per lastpall | 16 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 19,8 kg |
| Pallvikt (imperial) | 19,7 kg (43.5 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1000 x 1200 x 1340 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1000 x 1199,9 x 1340,1 mm (39.4 x 47.2 x 52.8") |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197029345370 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197029345370 |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 16 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 19,8 kg |
| UNSPSC-kod | 43201401 |