Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
För dem som vill ha extra inmatningskapacitet och medieflexibilitet i sin HP LaserJet-skrivare
Ett tillbehör med en extra inmatningskapacitet på 550 ark och medieflexibilitet medför ökad produktivitet och mindre skrivarhantering. Ha olika utskriftsmedier redo i skrivaren när du behöver det, och skriv ut upp till 850 sidor utan att behöva fylla på.
Ett tillbehör med en extra inmatningskapacitet på 550 ark och medieflexibilitet medför ökad produktivitet och mindre skrivarhantering. Ha olika utskriftsmedier redo i skrivaren när du behöver det, och skriv ut upp till 850 sidor utan att behöva fylla på.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Högsta kapacitet | 550 ark |
| Ursprungsland | Vietnam |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Pro MFP M477fnw skrivare (CF377A); HP Color LaserJet Pro MFP M477fdn skrivare (CF378A); HP Color LaserJet Pro MFP M477fdw skrivare (CF379A); HP Color LaserJet Pro M452nw skrivare (CF388A); HP Color LaserJet Pro M452dn skrivare (CF389A); HP Color LaserJet Pro M452dw skrivare (CF394A); Color LaserJet Enterprise MFP M480f (3QA55A); Color LaserJet Managed MFP E47528f (3QA75A); HP Color LaserJet Enterprise M455dn (3PZ95A); HP Color LaserJet Managed E45028dn (3QA35A) |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 407 mm |
| Djup | 447 mm |
| Höjd | 154,6 mm |
| Vikt | 4,8 kg |
| Förpackningens bredd | 284 mm |
| Låddjup | 497 mm |
| Förpackningens höjd | 583 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,7 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 284 mm |
| Låddjup | 497 mm |
| Förpackningens höjd | 583 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,7 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8443992550 |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8443992550 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44101705 |
| Ursprungsland | Vietnam |