HP LaserJet 500-arks uppsamlingsfack
- Brand: HP
- Category:
- SKU: T0F27A
- EAN: 0889894547521
LaserJet 500-arks uppsamlingsfack
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Pappersfack |
| Högsta kapacitet | 500 ark |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Kompatibilitet | HP LaserJet Enterprise M806dn–CZ244A; HP LaserJet Enterprise M806x+–CZ245A; HP LaserJet Enterprise Flow MFP M830z–CF367A; HP LaserJet Enterprise Flow MFP M830z (med NFC och Wireless Direct) – D7P68A; HP LaserJet Managed Flow MFP M830zm–L3U65A |
| Filformat | |
| Mediatyper som stöds | Paper (bond, colour, letterhead, plain, preprinted, prepunched, recycled, rough), labels, cardstock, transparencies |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 495 mm |
| Djup | 419 mm |
| Höjd | 559 mm |
| Vikt | 1,77 kg |
| Förpackningens bredd | 600 mm |
| Låddjup | 500 mm |
| Förpackningens höjd | 505 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,8 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 600 mm |
| Låddjup | 500 mm |
| Förpackningens höjd | 505 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,8 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894547521 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894547521 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 87 kg |
| Produkter per lastpall | 16 styck |
| Lager per lastpall | 2 styck |
| Pallvikt (imperial) | 86,6 kg (191 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2170 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1201,4 x 1000,8 x 2169,2 mm (47.3 x 39.4 x 85.4") |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44101705 |
| Kundspecificerad mediastorlek | 98 x 191 to 312 x 470 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 87 kg |
| Produkter per lastpall | 16 styck |
| Lager per lastpall | 2 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Pallvikt (imperial) | 86,6 kg (191 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2170 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1201,4 x 1000,8 x 2169,2 mm (47.3 x 39.4 x 85.4") |