HP LaserJet 220V förbättrad fixeringssats
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 527G7A
- EAN: 0196188797389 8592978456177
LaserJet 220V förbättrad fixeringssats
Offer details
Related Products
Description
HP LaserJet 220V Enhanced Fuser Kit
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Utskriftsteknologi | laser |
| Antal sidor | 225000 sidor |
| Ursprungsland | Japan |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med färgpatron | 225000 sidor |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 15 - 27 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 60% |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 2 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 498 mm |
| Förpackningens höjd | 284 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3 kg |
| Låddjup | 198 mm |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Japan |
| Låddjup | 198 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188797389 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188797389 |
| Övrigt | |
| Antal sidor med färgpatron | 225000 sidor |
| UNSPSC-kod | 44103004 |