HP LaserJet 139X svart original -tonerkassett med hög kapacitet
- Brand: HP
- Category:
- SKU: W1390X
- EAN: 0194850740954
139X svart original LaserJet-tonerkassett med hög kapacitet
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Företagets produktivitet är viktig
HP originaltoner ger konsekventa och avbrottsfria utskrifter som låter er fokusera på arbetsuppgiften.
Sagolik prestanda
Exceptionell utskriftsprestanda som ni kan lita med HP originaltoner för effektfulla utskrifter.
Tydlig och skarp svart text och fylliga halvtoner
Låt era affärsidéer representeras med utskrifter av högsta kvalitet och visa upp arbeten som sticker ut från mängden.
Description
Lätthanterliga HP-originaltonerkassetter erbjuder utskrifter med professionell kvalitet för kontor på små och medelstora företag.
HPs LaserJet-originaltonerkassetter med Jet Intelligence erbjuder företagsdokument av hög kvalitet. Garantera produktiviteten med lätthanterliga kassetter som erbjuds i två storlekar[1] och är designade med miljön[2,3,4] och säkerheten[5,6] i åtanke.
HPs LaserJet-originaltonerkassetter med Jet Intelligence erbjuder företagsdokument av hög kvalitet. Garantera produktiviteten med lätthanterliga kassetter som erbjuds i två storlekar[1] och är designade med miljön[2,3,4] och säkerheten[5,6] i åtanke.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av leverans | Enpack |
| Modell | Original |
| Svart toner, sidkapacitet | 4000 sidor |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Japan |
| Kompatibilitet | HP 139 Toner Reload Kits fungerar med: HP LaserJet Pro 3001/3002/3003/3004, 3101/3102/3103/3104 |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 216 styck |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Pallvikt (imperial) | 205,9 kg (454 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 998,2 x 1231,9 x 1097,3 mm (39.3 x 48.5 x 43.2") |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Temperatur vid drift | 0 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 275 mm |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 85 mm |
| Vikt | 610 g |
| Förpackningens bredd | 364 mm |
| Låddjup | 109 mm |
| Förpackningens höjd | 136 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 860 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Produkter per lastpall | 216 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 999 x 1232 x 1098 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 364 mm |
| Låddjup | 109 mm |
| Förpackningens höjd | 136 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 860 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP 139 Toner Reload Kits fungerar med: HP LaserJet Pro 3001/3002/3003/3004, 3101/3102/3103/3104 |
| Innehåll i lådan | LaserJet-tonerkassett; Handbok om återvinning; Installationshandbok; Garantibroschyr |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 5 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850740954 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850740954 |
| Hållbarhet | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 5 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Pallet-mått (B x L x H) | 999 x 1232 x 1098 mm |
| Pallvikt (imperial) | 205,9 kg (454 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 998,2 x 1231,9 x 1097,3 mm (39.3 x 48.5 x 43.2") |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 216 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 206 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 27 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 216 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 999 x 1232 x 1098 mm |
| Pallvikt (imperial) | 205,9 kg (454 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 998,2 x 1231,9 x 1097,3 mm (39.3 x 48.5 x 43.2") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |