HP LaserJet 1 500-arks högkapacitetsmagasin
- Brand: HP
- Category:
- SKU: T0F54A
- EAN: 8898990458794 0889899045879
LaserJet 1 500-arks högkapacitetsmagasin
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Multifunktionsfack |
| Högsta kapacitet | 1500 ark |
| Maximal inmatningskapacitet | 1500 ark |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP |
| HP segment | Business |
| Kompatibilitet | HP LaserJet M806; HP LaserJet M830mfp |
| Filformat | |
| Mediatyper som stöds | Plain Paper; Cut sheet |
| Mediastrorlek (fack 1) | A3 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 634 mm |
| Djup | 715 mm |
| Höjd | 399 mm |
| Vikt | 31,4 kg |
| Förpackningens bredd | 856 mm |
| Låddjup | 838 mm |
| Förpackningens höjd | 671 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 47,3 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 856 mm |
| Låddjup | 838 mm |
| Förpackningens höjd | 671 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 47,3 kg |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889899045879 |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 6210B010 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889899045879 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 47,3 kg |
| Produkter per lastpall | 1 styck |
| Lager per lastpall | 1 styck |
| Pallvikt (imperial) | 47,2 kg (104 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 856 x 838 x 671 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 856 x 838,2 x 670,6 mm (33.7 x 33 x 26.4") |
| Harmonized System (HS)-kod | 6210B010 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44101705 |
| Kundspecificerad mediastorlek | A3 |
| Lastpallens bruttovikt | 47,3 kg |
| Produkter per lastpall | 1 styck |
| Lager per lastpall | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Pallvikt (imperial) | 47,2 kg (104 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 856 x 838 x 671 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 856 x 838,2 x 670,6 mm (33.7 x 33 x 26.4") |