HP Laser 1M8J0A Skrivare/Skanner Reservdel & Tillbehör
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 1M8J0A
- EAN: 0197029345387
4 GB DDR3Lx64 204 stift 933 MHz DIMM
Offer details
Related Products
Description
HP 4GB DDR3Lx64 204-pin 933MHz DIMM
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise 6700dn 6QN33A; HP Color LaserJet Enterprise 6701dn 58M42A; HP Color LaserJet Enterprise X654dn 6QQ00A; HP Color LaserJet Enterprise X65455dn 49L02A; HP Color LaserJet Enterprise X65465dn 49L04A |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 66,6 mm |
| Djup | 28,9 mm |
| Höjd | 3,21 mm |
| Vikt | 7 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 135 mm |
| Låddjup | 180 mm |
| Förpackningens höjd | 30 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise 6700dn 6QN33A; HP Color LaserJet Enterprise 6701dn 58M42A; HP Color LaserJet Enterprise X654dn 6QQ00A; HP Color LaserJet Enterprise X65455dn 49L02A; HP Color LaserJet Enterprise X65465dn 49L04A |
| Produkter per lastpall | 1512 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 106,2 kg |
| Pallvikt (imperial) | 106,1 kg (234 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1000 x 1200 x 2230 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 1000,8 x 2230,1 mm (47.2 x 39.4 x 87.8") |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197029345387 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197029345387 |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 1512 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 106,2 kg |
| UNSPSC-kod | 32101621 |