HP Jetdirect 2700w trådlös USB-printserver
- Brand: HP
- Category:
- SKU: J8026A
- EAN: 5054533711884 0804993455386 08 ...3455386 0886111783212 8861117832128 5052916510932 0198990482736 0607565001116 0642125164238 0623614791647 5054629586037 0742473125582 4053162716643 5054484711889 0611101348306 4054842266915 0800011235473more
Jetdirect 2700w trådlös USB-printserver
Offer details
Related Products
Description
HP Jetdirect 2700w USB Wireless Printserver
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Nätverk | |
| Kryptering/säkerhet | SNMPv3, SSL/TLS, EAP-PEAP, EAP-TLS, HTTPS, LEAP |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-jetdirect-2700w-usb-wireless-print-server/model/5154046?sku=J8026A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_4392113_en-US-1.pdf |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 5,3 kg (11.7 lbs) |
| Strömtillförsel | |
| Strömförbrukning (vanlig) | 1,8 W |
| Programvara | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows XP, Windows Vista x64, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 10.2 Jaguar, MacOS |
| Serveroperativsystem som stöds | Windows Server 2003 x64, Windows Server 2003, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2008 |
| Certifikat | |
| Certifiering | FCC CFR 47 Part 15 Class-B/ ICES-003 Issue 4: 2004, EN 301 489-17, EN55022, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3 |
| Bevakning | |
| Kryptering/säkerhet | SNMPv3, SSL/TLS, EAP-PEAP, EAP-TLS, HTTPS, LEAP |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 57 mm |
| Höjd | 37 mm |
| Djup | 130 mm |
| Vikt | 51 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 153 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 190 g |
| Förpackningens höjd | 57 mm |
| Låddjup | 223 mm |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 15 - 95% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Övrigt | |
| Förpackningens bredd | 153 mm |
| Förpackningens höjd | 57 mm |
| Låddjup | 223 mm |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Produkter per lastpall | 720 styck |
| Kompatibla operativsystem | Microsoft Windows 7; Windows Vista, Vista 64-bit, Windows XP, XP 64-bit, Windows Server 2008, 2008 64-bit, 2003, 2003 64-bit; Mac OS X v10.2, v10.3, v10.4 or higher, Novell 5.1 or higher, Red Hat Linux 7.x or higher, SUSE Linux 8.x or higher, HP-UX 10.20, 11.x, 11.i, Solaris 2.5 or higher (SPARC systems only), IBM AIX 3.2.5 or higher 1, MPE-iX, Citrix Presentation Server, Windows Terminal Services |
| UNSPSC-kod | 43201537 |
| Rekommenderad användningstemperatursintervall | 0 - 50 ° C |
| Rekommenderad luftfuktighet vid drift | 15 - 95% |
| Pallvikt (imperial) | 110,7 kg (244 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1524 mm (40 x 48 x 60") |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |