Offer details
Related Products
Description
HP Color LaserJet Printer Cabinet
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Grå |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise M552dn; HP Color LaserJet Enterprise M553n; HP Color LaserJet Enterprise M553dn; HP Color LaserJet Enterprise M553x; HP Color LaserJet Enterprise M553dh; HP Color LaserJet Enterprise MFP M577dn B5L46A; HP Color LaserJet Enterprise MFP M577f B5L47A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577c B5L54A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577z B5L48A; HP Color LaserJet Managed MFP M577dnm B5L49A; HP Color LaserJet Managed Flow MFP M577cm B5L50A |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 884,7 mm |
| Vikt | 17,2 kg |
| Höjd | 292,1 mm |
| Djup | 867,8 mm |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 21,3 kg |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 650 x 590 x 385 mm |
| Låddjup | 590 mm |
| Förpackningens höjd | 385 mm |
| Förpackningens bredd | 650 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 223 kg |
| Produkter per lastpall | 10 styck |
| Pallvikt (imperial) | 223 kg (491.7 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1191,3 x 655,3 x 2059,9 mm (46.9 x 25.8 x 81.1") |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1190 x 655 x 2060 mm |
| Tekniska detaljer | |
| Lager per lastpall | 2 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise M552dn; HP Color LaserJet Enterprise M553n; HP Color LaserJet Enterprise M553dn; HP Color LaserJet Enterprise M553x; HP Color LaserJet Enterprise M553dh; HP Color LaserJet Enterprise MFP M577dn B5L46A; HP Color LaserJet Enterprise MFP M577f B5L47A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577c B5L54A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577z B5L48A; HP Color LaserJet Managed MFP M577dnm B5L49A; HP Color LaserJet Managed Flow MFP M577cm B5L50A |
| Låddjup | 590 mm |
| Förpackningens höjd | 385 mm |
| Förpackningens bredd | 650 mm |
| UNSPSC-kod | 56101501 |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 5 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793231197 |
| Färg | |
| Produktens färg | Grå |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793231197 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 223 kg |
| Produkter per lastpall | 10 styck |
| Lager per lastpall | 2 styck |
| Pallvikt (imperial) | 223 kg (491.7 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1191,3 x 655,3 x 2059,9 mm (46.9 x 25.8 x 81.1") |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1190 x 655 x 2060 mm |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 5 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |